Czym jest Divi?

Divi to coś więcej niż tylko motyw dla WordPressa. Divi to zupełnie nowa platforma do tworzenia stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPressa o wiele lepszym edytorem wizualnym. Korzystanie z edytora przystosowane jest zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowników WordPressa, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z najpopularniejszym narzędziem odpowiedzialnym za tworzenie stron www.

Divi WordPress Theme

 

strony www strony www strony www
Przenoś elementy pomiędzy stronami Edytuj swoją stronę i natychmiastowo podejrzyj zmiany Łącz możliwości Divi z własną wiedzą i umiejętnościami
tworzenie stron www tworzenie stron www tworzenie stron www
Projektowanie stron internetowych.  Budowanie pięknychresponsywnych stron internetowych Ciesz się dziesiątkami unikalnych elementów strony i tysiącami opcji projektowych Wprowadzanie zmian nigdy nie było tak proste. Po prostu kliknij i zacznij pisać!
tworzenie stron internetowych tworzenie stron internetowych tworzenie stron internetowych
Łatwe zarządzanie własnymi projektami Zarządzaj projektem całej witryny za pomocą globalnych elementów i ustawień projektu w całej witrynie Łatwe cofanie, ponawianie i przeglądanie całej historii edycji. Jeśli popełnisz błąd, Divi pomoże Ci je naprawić naprawdę szybko!

Divi – kompletny system projektowania WordPress

  • Pełna kontrola projektu
    Divi to nie tylko motyw WordPress, to kompletne środowisko projektowania, które pozwala zaprojektować i dostosować każdą część witryny od podstaw. Masz kontrolę nad wszystkim, aż do najdrobniejszych szczegółów.
  • Optymalizacja i konwersja
    Divi nie tylko jest wyposażone w potężne narzędzia do projektowania, ale sprawia, że Twoja witryna ma większe szanse na odniesienie prawdziwego sukcesu. Twórz listy marketingowe za pomocą wyskakujących okienek Bloom. Promuj swoją witrynę w mediach społecznościowych dzięki funkcji udostępniania społecznościowego Monarch. Zwiększ konwersje stron dzięki testom dzielonym Divi Leads.
  • Edytuj i buduj strony internetowe jeszcze szybciej
    Będziesz zaskoczony szybkością i wydajnością Divi! Divi to nie tylko łatwy w użyciu program do tworzenia stron internetowych dla początkujących, ale także zaawansowany system projektowania, który może pomóc w usprawnieniu pracy zespołu.

Źródło: ARSmedia.pl

Zobacz więcej