Wiele początkujących firm nie wie jak dobrze projektować strony w WordPress.

Strona internetowa jest fundamentalnym elementem do tworzenia dobrego wizerunku firmy, my w ARSmedia wiemy jak najlepiej projektować strony w WordPress.

Witryna internetowa to pierwsza rzecz na jaką potencjalny klient zwróci uwagę. Stanowi ona również elementarną część twoich przychodów i generowania zysków. W związku z tym należy zadbać o jak najlepsze pierwsze wrażenie. By być w stanie maksymalizować swoje zyski zachęcamy do rozpatrzenia naszej spersonalizowanej oferty do kreacji stron internetowych w WordPress.

Tworzymy w WordPress, które jest najlepszym narzędziem do tego typu pracy i korzysta z niego już ponad 60 milionów osób. Pracujemy na wbudowanej wtyczce SEO Yeast odpowiedzialnej za jak najlepszą czytelność strony co wpływa na jej wysokie pozycjonowanie się w Google.
Dzięki tym programom stale zapewniamy rozwój i aktualizacje. Ponadto oferujemy dużą elastyczność i możliwości w rozbudowie strony. Co więcej popularność platformy zwiększa dostępność kompetentnych web developerów.
Jedną z ważniejszych funkcji WordPress jest wysoka responsywność a także możliwość zarządzania nim dla telefonów komórkowych.

Tworząc nasze treści w systemie WordPress opieramy się na wtyczce Divi od firmy Elegantthemes, która znajduje się na szczycie najlepiej ocenianych szablonów w wyżej wspomnianym systemie. Dzięki niej, niezależnie od doświadczenia, można mieć pełną kontrolę nad tworzonym projektem. Zapewnia optymalizacje i konwersje przez możliwość promocji witryn w mediach społecznościowych przy użyciu funkcji udostępniania społecznego Monarch.
To co głównie wyróżnia Divi od innych wtyczek to szybkość i wydajność jaką oferuje zwłaszcza dla początkujących, co zdecydowanie usprawni prace zespołu.

W raz ze skorzystaniem z usługi oferujemy:

  • indywidualnie przygotowaną stronę wizualnie, uruchomioną pod wskazaną domeną internetową na naszym lub Państwa serwerze;
  • bezterminową licencję na szablon Divi w opcji z naszym serwerem;
  • przekazanie dostępów do strony;

Dodatkowo doradzimy najlepszy możliwy adres dla tworzonej witryny. Udostępniamy serwer VPS a dyskach SSD wraz z bazą danych do umieszczenia strony internetowej oraz obsługi poczty.

Oferta i cennik tej usługi znajduje się pod tym linkiem.