Jak dobrze prowadzić media społecznościowe? Zapewne każdy właściciel małej lub dużej firmy zastanawiał się nad tym zagadnieniem. 

Mamy na to rozwiązanie!

Media społecznościowe są niezwykle ważną częścią aktywności w internecie z wielu powodów. Po pierwsze, gdy próbujemy reklamować w nich swoją działalność. Po drugiej, jest to jeden z kluczowych sposobów na szukanie nowych klientów i dotarcie do przedstawicieli naszej grupy docelowej. Ponadto, nie można bagatelizować wpływu mediów społecznościowych w rozwijającej się firmie. Fanpage na Facebooku to jedno z najważniejszych miejsc, w którym możemy informować potencjalnych partnerów, przyszłych klientów czy stałych bywalców o naszych osiągnięciach i planach.

Jak dobrze prowadzić media społecznościowe? Zdaj się na profesjonalistów!

Czuwanie nad mediami społecznościowymi to zobowiązanie do pracy w pełnym wymiarze. Dlatego nie musisz zaprzątać sobie tym głowy! Wystarczy, że oddasz swój fanpage w dobre ręce. Jesteśmy specjalistami od prowadzenia mediów społecznościowych. Pomogliśmy wielu klientom. Z naszych usług korzystali ludzie znający się na mediach społecznościowych, jak i tacy, którzy nie mieli o ich prowadzeniu pojęcia.

arsmedia.pl/oferta

Pomoc w dobrym prowadzeniu mediów społecznościowych!

ARSmedia oferuje pomoc w prowadzeniu fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w reklamie internetowej. Usługę świadczenia prowadzenia Fanpage w mediach społecznościowych dzielimy na 2 warianty:

  • Standardową ofertę, którą to usługę możemy rozbudować o dodatkowe rozszerzenia np. w postaci grafik.
  • Kompleksową ofertą – Strategiczne prowadzenie Fanpage.

Cena prowadzenia Fanpage uzależniona od ilości publikowanych postów. Decydując się na zakup podpisujemy umowę na realizowanie usługi. Współpraca jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia dla obydwu stron.

Korzyści, jaki otrzymujesz zlecając nam usługę prowadzenia Twoich mediów społecznościowych to:

  • Kompleksowa obsługa Fanpage w przypadku oferty „Strategicznej”
  • Oszczedność czasu
  • Indywidualne podejście do klietów
  • Spokój ducha

Oferujemy również zniżki dla firm, które zdecydują się na dłuższą współpracę z nami! Skorzystaj z naszych usług i odmień swoje media społecznościowe!

Oferta i cennik prowadzenia fanpage przez ARSmedia dostępna jest pod tym adresem